Son sistem cihazlarımızla, alanında uzman personelimiz, geniş ve ferah çalışma alanımız ile size en kaliteli ve doğru oto ekspertiz hizmetlerini sunuyoruz.

2. el araç alım ve satım işlemleri sırasında güvenilir bir araç aldığından emin olmak ve alacağı aracı ekspertiz yaptırmak ister. Ancak günümüzde bu işlem 2,3 saat gibi çok uzun zaman aldığı ve yetkili servislerin randevusuz oto ekspertiz işlemi yapmamaları, yapılsa dahi bir belge veya rapor vermemeleri, ölçümleri her hangi bir cihaz kulanmadan sanayideki gibi görsel olarak yapmaları, motor performans ölçümü, fren testi, süspansiyon (amortisör) testi, yanal kayma (dingiller arası mesafe) testi şase testi yapmamalarına rağmen çok yüksek ücret talep etmektedirler.

Yetiki Servislerin kuruluş amacı araç bakım, onarım ve tamir olduğu için oto ekspertiz işlemine malesef zaman ayıramıyorlar.Uzun zaman alıyor ve işleri aksadığı için aksayan iş kaybı yüzünden oto ekspertiz işlemi için 200 ile 500TL arası bir ücrete tabi tutuyorlar.

Bir çok insan araçlarını test ettirmeden alıyor. Çünkü araba peşinde koşturmaktan yoruluyor, bunalıyor. İşte esas yanlış burda başlıyor. Satıcıya güvenip noterde 5 dakika da arabanın satışını alıp, parasını ödüyorsanız şayet süreç burda başlıyor; şansınız var ise bizde böyle umut ediyoruz ki! Araba düşündüğünüz gibi olsun. Kısa bir süre sonra bakım için servis'e gittiğinizde araçta varsa şayet değişen, boyanan parçalar ve kazalar gibi kusurları öğreniyorsunuz. Tabiki yapacak bişey yok araba artık sizin. Bir müddet sonra aracı satıcaksınız veya model yükselteceksiniz problem burda ortaya çıkıyor. Bakıyorsunuz ki alıcı insanlar size soruyorlar? Otomobilinizde kaza, değişen, boyanan parça varmı ? "Ben alırken yok demişlerdi" veya bildiğiniz kadarıyla kaza, değişen ve boyanan parçalarını söylüyosunuz. Çünkü; oto ekspertiz işlemini yaptırmadığınız için aracınızı tanımıyorsunuz. Ama alıcı ekspertiz yaptırmak istiyor ve gerçek durumu ortaya çıkıyor. Alıcı bilinçli parasını çöpe atmak istemez muhakkak gösteriyor. Değerinde fiyat'a almak istiyor ve aldığı aracı tanımak isteyecek. Sizlerde alacağınız araçları tanımak ve değerinde ücret ödemek istemez misiniz ?

Bir araç kaza yapmış değişeni var boyanan parçaları var diye tabiki çöpe atılması gerekmez onarılarak kullanılıcaktır. Çizikleri varsa boyanacak, ezik ve göçükleri varsa düzelip boyanacak bunlar doğaldır. Önemli olan aracın ana hatları düzgün olması şaseleri, podyoları, bagaj havuzu, kapı içleri, direkleri, amartisör kuleleri, motor içi işlem gördü ise kullanımı etkileyecek eklentiler var ise veya 2,3 araba birleştirilip görsel olarak sağlam bir araç meydana geldi ise; kısacası ağır hasarlı araç alıp kullanmak sürüş ve güvenlik yönünden sakıncalıdır ve kimse böyle bir arabayı bilmeden alıp kandırılmak istemez. Aldatığını hissetmek insanlar için çok kötü bir duygudur.

Hatasız, boyasız veya bir kaç parçası boyanmış otomobil ile değişen parçaları olan otomobil fiyatları aynı olmaz. hatasız, boyazsız ve kazasız diye araç alıp sonradan sorun yaşamanızı istemeyiz. Sürüş güvenliği de olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bu sayede hem canınız hem paranız korunuyor.

Sadece kaza, değişen ve boyanan parçaları haricinde sürüş güvenliğinizi etkileyen 100'den fazla nokta gözden geçirilir. Motor performans testi, Fren testi, Amortisör testi, Yanal kayma testi, Aydınlatma testi, Mekanik Kontrol, Şase testi ön düzen kontrolü alacağınız aracın herhangi bir masrafı varmı? Varsa bunlar ne kadar ücretle onarılabilir sizlere aktarıyoruz, aracınızı tanıyarak guvenli sürüş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Önceden önlemini almak varken neden işi şansa bırakalım!

Biz şirket olarak oto ekspertiz merkezimiz olan Süper Test' de ikinci el araç ekspertiz hizmeti vererek kısa zamanda aracınızı ekspertiz ediyoruz. Hem zaman, hem de uygun ücret ile sadece 150-300 ₺'ye araç ekspertiz işlemini gercekleştiriyoruz. Tamamen bilgisayardan çıkan sonuçları bir dosya halinde size rapor ediyoruz. Aracınızı tanıyarak güvenli sürüş yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Şehirdışından Gaziantepte otomobil mi beğendiniz? Bir telefonla bize yönlendirdiğiniz takdirde aracınızı tepeden tırnağa ekspertiz ederek bütün raporlar size @Mail veya Fax ile size ulaştırıp yorumunu yapıyoruz. Alacağınız araç hakkında doğru ve güvenilir bilgiye kolayca ulaşıp kararınızı verebilirsiniz.Süper Test Saygılar..

 

 


Hizmet
Kalite
Destek
Güven